KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475135
nr 1747 5135
Ola Stenqvist, fiskeläge. Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x67
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:54:42
6/12 20:39:55
500 kr
8/12 20:49:35