KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475135

nr 1747 5135

Ola Stenqvist, fiskeläge. Signerad, daterad 1992. Olja på duk, 53x64 cm, yttermått inklusive ram: 56x67

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:54:42

6/12 20:39:55 1      500 kr
8/12 20:49:35 2      Vinnande bud